SZGLogo_x70SZGLogo_x70SZGLogo_x70SZGLogo_x70
  • FŐOLDAL
  • HŰTŐHÁZ
  • HÚSFELDOLGOZÓ
  • ÁLLATTARTÁS
  • RAKTÁR
  • TISZTATÉR
  • RÓLUNK
  • REFERENCIÁK
  • BLOG
KAPCSOLAT
✕

A zöldházak tervezése nem csak trend, ami meghatározza jövőnket, hanem a szívügyünk is!

Közreadta Szabó Zoltán   2022.07.19.

Tudtad? Acélszerkezetes, igény szerint szerkezet- vagy kulcsrakész zöldházakat is tervezünk és építünk!

Az elmúlt pár évben az építőipar dinamikusan belendült. A KSH idei eredményei szerint az építőipari ágazatok közül az épületek építése idén februárban 69,8%-kal meghaladta az előző év februári adatokat. Napjaink vészterhes időszaka ellenére csúcson vannak az építkezések és beruházások, pedig sok ok lehetne az aggodalomra, hiszen: kevés az építőanyag és alig található megbízható szakember. Minden szó szerint egymásra épül, így, ha egy valami megcsúszik, csúszik az egész folyamat.

Velünk egy zöld ház építése során a mindennapokat nem emésztik fel a terhek és a bosszúságok, hanem egy nagyszerű utazás lesz, melynek eredményeként egy új otthon várja a családot.

Célunk, hogy a jövő otthonai minél inkább energiatakarékosabbá és gazdaságosabbá váljanak. Erre a célkitűzésre már a tervezés során figyelmet kell fordítani, vagyis környezetkímélő építészeti és gépészeti megoldásokat alkalmazni. Első kalkulációra a megújuló energiaforrások alkalmazása magasabb befektetést igényel a tulajdonostól, de ez az invesztáció hamar megtérül pénzügyileg, etikailag pedig azonnal. 🙂

Tevékenységünk és 30 éves szakértelmünk túlnyúlik az élelmiszeripari üzemeknek, raktáraknak, logisztikai központoknak és hűtőházak tervezésén és kivitelezésén. Zöldházak szendvicspanel-építése és kulcsrakész zöld házak is megtalálhatók kínálatunkban!

Keressen minket bizalommal: http://www.zoldhazak.com/

Megosztás

Related posts

2025.11.14.

Megújult környezetben folytatjuk munkánkat


tovább
2025.06.26.

Mesterséges intelligencia és okoseszközök az ipari energiaoptimalizálásban


tovább
2025.06.13.

Újabb mérföldkőhöz értünk: már áll az új csarnok a Major Kft. számára


tovább

Korábbi bejegyzések

  • Megújult környezetben folytatjuk munkánkat
  • Befejeződött az Organo-Pet Kft. legújabb beruházása Beleden
  • Mesterséges intelligencia és okoseszközök az ipari energiaoptimalizálásban
  • Újabb mérföldkőhöz értünk: már áll az új csarnok a Major Kft. számára
  • Befejezéshez közeledik az Organo-Pet Kft. legújabb beruházása Beleden
  • Minimális építőipari rezsióradíj: Mit kell alkalmazni 2025-ben?
  • Sikeresen lezártuk a Kőröstej Kft. kacsótai üzemátalakítási projektjét
  • Hogyan küzdjük le a természeti erőket egy modern esővízszikkasztó rendszer segítségével?
  • Pályázati felhívások üzemek fejlesztésére
  • Organo-Pet üzembővítés hatodik ütem
© 1983-2023 SzabóGalambos. All Rights Reserved.
  • FŐOLDAL
  • HŰTŐHÁZ
  • HÚSFELDOLGOZÓ
  • ÁLLATTARTÁS
  • RAKTÁR
  • TISZTATÉR
  • RÓLUNK
  • REFERENCIÁK
  • BLOG
KAPCSOLAT